Zastupování v soudním či správním řízení advokátem

Včasná obrana = možnost zabránění exekuci

Byla Vám doručena žaloba spolu s výzvou, ať se k žalobě vyjádříte? Obdrželi jste platební rozkaz, elektronický platební rozkaz, rozsudek či jiné rozhodnutí? Chcete se bránit, ale nevíte jak, poněvadž nemáte právní vzdělání ani zkušenosti s jednáním u soudu? Neváhejte se na nás obrátit! Včasná obrana Vás může ochránit před exekucí a zbytečným navýšením dluhu! Pokud se nebudete bránit řádně a včas, je pravděpodobné, že se Vám již v budoucnu nepodaří exekuci zastavit, a to častokrát ani v případech, kdy jste přesvědčeni, že je nárok Vašeho věřiteli protiprávní!

Zastupování v řízení advokátem

Jakožto advokátní kancelář máme mnohaleté zkušenosti se zastupováním u soudních či jiných řízení. Na základě plné moci za Vás můžeme u soudu jednat, účastnit se soudních stání, vznášet důkazy na Vaši obranu, dohodnout pro Vás soudní smír či alespoň rozložení úhrady dluhu do splátkového kalendáře. Základní podmínkou však je, že je třeba řešit uvedené záležitosti včas - jakmile budete doufat, že "ono to nějak dopadne", můžete si být téměř vždy jisti, že výsledek pro Vás bude velice nepříjemný, nepůjde s ním už nic udělat a může Vám i Vašim blízkým výrazně zkomplikovat život - když u dveří zazvoní exekutor, je už pozdě!

Exekuce rovněž může být nařízena např. na základě rozhodnutí Českého telekomunikačního úřadu, správy sociálního zabezpečení, zdravotní pojišťovny, finančního úřadu či jiného státního úřadu - i v takovém případě se však lze bránit!

 

Přišla Vám obálka se zeleným pruhem? Kontaktujte nás ještě dnes, pomůžeme Vám! Můžete tím ušetřit nepředstavitelné starosti a nepříjemnosti.